Matura Plus


Matura Plus powstała w 1996 jako ośrodek służący uczniom szkół średnich pomocą w przygotowaniu do matury z angielskiego.

Od 1996 roku stopniowo rozszerzamy nasz program, dodając nowe przedmioty i dopracowując kursy.

Jesteśmy szkoła poznańską, od początku istnienia nie zmieniliśmy siedziby na Łazarzu, jedynie powiększamy powierzchnię i modernizujemy wyposażenie. Nie korzystamy z podnajmowanych sal, ani nie planujemy zakładania filii na osiedlach, ani w innych miastach, to kłóci się z filozofią firmy.

Mamy stałych nauczycieli, znamy wszystkich naszych uczniów i utrzymujemy z nimi kontakt po maturze.

Podstawą naszego działania jest solidność, profesjonalizm, konsekwencja , wiara w młodych ludzi i specjalizacja. Nie wierzymy, że można uczyć przedszkolaki, bezrobotnych, biznesmenów i maturzystów i robić to wszystko z taką samą kompetencją i skutecznością. Każdy wiek i grupa społeczna ma nieco inne potrzeby i oczekiwania, poza tym każdy egzamin ma jasno określone kryteria, które trzeba znać i spełnić, aby uzyskać zadowalający wynik. Nie chwytamy się działań, które są "na czasie" i  przynoszą szybki dochód
, robimy tylko to, do czego jesteśmy przekonani i na czym się znamy. Naszą specjalnością od jest matura.Oprócz starannie przygotowanych kursów, oferujemy naszym uczniom pomoc i wsparcie, pokazujemy jak się uczyć i jak walczyć ze stresem egzaminacyjnym. Naszym zdaniem odpowiednio wykorzystany czas pod kierunkiem dobrze

przygotowanych i zaangażowanych nauczycieli jest gwarancją powodzenia.


Naszymi atutami są:
 

Zajęcia odbywają się w grupach: ok. 10 osób, co umożliwia efektywne wykorzystanie spędzonego u nas czasu.
Uczniowie, którzy z jakichś powodów nie mogą wziąć udziału w zajęciach, mają możliwość ich odrobienia w grupie o tym samym profilu oraz mają prawo do bezpłatnych konsultacji z nauczycielem w celu nadrobienia zaległości.
Oferujemy bezpłatne indywidualne konsultacje z języka angielskiego.
Cykliczne powtórki i próbne matury, które się u nas odbywają, gwarantują skuteczność nauki i efektywne utrwalanie powtarzanego materiału.
Gdyby ktoś, mimo udziału w naszym kursie nie zdał matury z polskiego i angielskiego lub niemieckiego, zobowiązujemy się zwrócić pieniądze za kurs.
Ostateczną decyzję o udziale w kursie można podjąć dopiero po pierwszych zajęciach.