Matura Plus


Jesteśmy znani w Poznaniu ze stuprocentowej zdawalności matur oraz udzielania gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezdania matury.

Nasze doskonałe wyniki nie są jednak wynikiem cudu, ale precyzyjnie przygotowanych kursów
i odpowiedniego motywowania studentów do nauki. Każdy kurs przedmiotowy jest starannie przygotowywany przez egzaminatorów OKE podczas kilkumiesięcznych wakacji, a następnie udoskonalany każdego roku na podstawie doświadczeń, obserwacji nauczycieli i sugestii kursantów.To pozwala nam na wypracowanie pewnych prostych zasad i warunków, które należy spełnić, aby zdać maturę.Stuprocentowa zdawalność i gwarancja nie są wiec chwytami reklamowymi. To prosty system, który działa od wielu lat: jeśli się dobrze pozna wymagania maturalne i odpowiednio zmotywuje uczniów do pracy pod okiem doświadczonych i oddanych swojemu zawodowi nauczycieli, to nie może się nie udać.Podając uczniom na początku roku kilka zasad bierzemy niejako na siebie odpowiedzialność za ich maturę: my uważamy, że przy spełnieniu kilku warunków, niemożliwe jest jej nie zdanie.

Gdyby się okazało, że w jakimś przypadku nie mamy racji: zobowiązujemy się zwrócić pieniądze za kurs. Dotychczas tak się nie stało, co cieszy i nas i kursantów: im  zależy  na zdanej maturze i dostaniu się na wymarzoną uczelnię, a nie na "nagrodzie pocieszenia" w przypadku jej nie zdania, a nam na utrzymaniu pozycji lidera i eksperta do spraw matury.

Ponieważ w przypadku przedmiotów dodatkowych (poza językiem polskim, obcym i matematyką) nie można mówić o zdaniu lub niezdaniu matury, przedmioty te nie są objęte systemem gwarancji. Z przedmiotów dodatkowych prowadzimy kursy na poziomie rozszerzonym starając się uzyskać wyniki około 80%-100%. Nie zwalnia to nas jednak z odpowiedzialności za postępy kursantów. Żeby je monitorować wprowadziliśmy zasady optymalnego uczestnictwa w kursie . Są one podobne do zasad gwarancji. Cyklicznie wystawiamy uczniom raporty zestawiające zasady optymalnego uczestnictwa w kursie z ich faktycznym uczestnictwem. W ten sposób mogą monitorować swoje postępy podczas kursu.