Matura Plus


Podstawą naszego działania są przemyślane profesjonalnie przygotowane od A do Z kursy.

Uczeń już na początku kursu dostaje rozkład zajęć na kursie z podanymi wymaganiami, który potem jest realizowany z żelazną konsekwencją podczas roku szkolnego.

Specjalnie zaplanowane kartkówki, powtórki i próbne matury umożliwiają systematyczną i skuteczną naukę.Jednak Matura Plus to coś więcej.
 
Maturzyści potrzebują w tym trudnym roku zrozumienia i  wsparcia. Starannie dobrana kadra, przyjazny sekretariat, w którym pani Dorota pomoże załatwić każdą sprawę, optymistyczne kolory sal tworzą szczególną atmosferę.

U nas nikt nie boi zadawać żadnych pytań i prosić o jakąkolwiek pomoc. Praca na kursie nie kończy się z wybiciem dzwonka:  nauczyciele utrzymują z uczniami kontakt na zajęciach dodatkowych, mailowy a nawet na skypie czy facebooku.

Uczestnicy kursów j. angielskiego mogą też skorzystać z darmowych, indywidualnych konsultacji.

Matura Plus to mikrokosmos- także przestrzeń na Facebooku :), w którym uczniowie mogą nie tylko bezboleśnie przeżyć rok maturalny, ale i miło przy tym spędzić czas, nawiązać nowe przyjaźnie i poznać "nauczyciela i mistrza",  który nie tylko zapewni maksymalną ilość procent na maturze, ale pomoże poznać i zrozumieć otaczający nas świat.