OGÓLNIE O INFORMATORZE

Informator Maturzysty matura.org  został stworzony pod patronatem medialnym Głosu Wielkopolskiego, telewizji WTK i radia Afera w roku 2004, wraz z pierwszą nową maturą.

Od tego czasu stanowi dla poznańskich maturzystów główne źródło informacji o maturze. Przez kolejne lata jest aktualizowany i wzbogacany o informacje i publikacje potrzebne maturzystom.

Informator jest udostępniany za darmo co roku we wrześniu we wszystkich poznańskich szkołach ponadgimnazjalnych. Dotychczas otrzymało informatory 120 000 poznańskich maturzystów. Spotkaniom z maturzystami towarzyszą prezentacje multimedialne dotyczące matury.

Informator zawiera:

 

Wiele plików w Informatorze jest w formie PDF. Jeśli nie masz programu do ich odczytu, kliknij na ikonę obok, aby go zainstalować.Wydawca nie ponosi odpowiedzialności prawnej za błędy, nieścisłości oraz zmiany przedstawionych informacji.
Bez pisemnej zgody 
http://matura.org żadna część ani całość publikacji nie może być reprodukowana ani wykorzystywana do publikacji w jakiejkolwiek postaci i na jakichkolwiek nośnikach.